Inšpirujte sa s nami

Píše Nataša,

Neoddeliteľnou súčasťou našej práce je sledovanie nových trendov, nie len vo svadobnej výzdobe, ale všetkého čo k svadbe patrí. Rozhodli sme sa preto, že to čo nás zaujme a stojí za zmienku dáme, ako sa hovorí „na papier“ a predstavíme aj Vám.

Postupne teda budeme prinášať dúfam zaujímavé články, fotky, nápady či návody, ktoré možno inšpirujú aj Vás. Pretože trendom nepodliehajú len svadobné šaty, účesy, či výzdoba, ale tiež kvety, torty, pozvánky a iné tlačoviny, doplnky, družičky, zvyky, prstienky, farby či svadobné fotky.. Jednoducho naozaj všetko čo k svadbe patrí.

Zaužívaným stereotypom v našich končinách je predstava, že na všetkých tých detailoch a dokonalosti svadby záleží hlavne neveste, ktorá si to celé „oddrie“ a ženíchovou úlohou je len opiť sa na rozlúčke so slobodou, v kostole povedať ÁNO a poriadne sa zabaviť na hostine. Pravdou však je, že aj muži majú svoje predstavy o svadbe, svoj názor čo sa im páči a čo nie.. a verte, mnohokrát prekvapia. Nastáva situácia, že nevesta sa síce teší zo záujmu budúceho manžela a že nie je na všetko sama, ale zároveň musia prísť kompromisy a celá predstava svadby ktorú si vytvorila sa rozplynie, musí sa budovať od znova a spoločne. Nebojte sa toho, nakoniec tie  chlapské nápady nie sú celkom na škodu.

A keďže to čaká aj nás, rozhodli sme sa „ísť s kožou na trh“  a demonštrovať svoju profesionalitu a služby aj na vlastnej svadbe. Podelíme sa s Vami o vlastné skúsenosti, kto si čo presadil, o celý priebeh plánovania a samozrejme o výsledok.

Dúfame, že si získame Vašu priazeň, alebo Vás aspoň inšpirujeme, či pomôžeme v rozhodovaní.