Pomôžeme vám vytvoriť dokonalý svadobný deň!

Kľúčom k plánovaniu nádhernej svadby alebo oslavy, bez ohľadu na jej veľkosť, je efektívna organizácia a starostlivá pozornosť k detailom. Ponúkame širokú škálu služieb, vrátane úplného naplánovania svadby a dizajnu, prebratie Vašich starostí, konzultáciu či len samotný prenájom. Ku každej svadbe a zákazke pristupujeme osobitne a flexibilne, takže nech už máte jasné predstavy alebo potrebujete inšpiráciu, potrebujete pomôcť pri výbere torty, fotografa, kapely či iných dodávateľov, zabezpečíme za Vás tlačoviny, darčeky pre hostí.. alebo ak len máte málo času a potrebujete odborne pomôcť, poradiť.. La Bella je tu, aby vám pomohla vytvoriť dokonalý svadobný deň – mimoriadny od začiatku až do konca.

Naše služby zahŕňajú výzdobu interiéru, sály a svadobných stolov, výzdobu kostola alebo prípravu nezabudnuteľného sobášu pod holým nebom, kvetinové dekorácie vrátane kytice pre nevestu a pierka pre ženícha, výzdobu svadobného auta.

Na prvom stretnutí prekonzultujeme Vaše predstavy a požiadavky, ponúkneme možnosti realizácie, načrtneme cenovú ponuku a to všetko samozrejme bez akéhokoľvek záväzku. Až následne sa rozhodnete, či si pre vytvorenie Vášho špeciálneho dňa vyberiete práve nás.

Nezabúdajte však, že hoci odbremeníme od príprav Vás, aj my potrebujeme čas na návrhy dizajnu, vypracovanie cenovej ponuky, výber vhodných dodávateľov, prípravu všetkých potrebných detailov. Preto nás neváhajte kontaktovať a informovať sa o našich službách, napíšte nám mail, zavolajte a dohodnite si stretnutie.


1. Svadobný dizajn a výzdoba

Niektorá nevesta má svoju elegantnú či rozprávkovú svadbu vysnívanú už od detstva, inú očaria prichádzajúce trendy. Svadba je intímna záležitosť, preto je dôležité aby odrážala osobnosť a vkus mladomanželov. Preto si najskôr radi vypočujeme Vaše predstavy a podľa toho navrhneme výzdobu. Konečné slovo máte samozrejme Vy a my  Vám budeme venovať toľko času, koľko bude potrebné na dokonalé zladenie Vašich predstáv. Ak patríte k nerozhodným a nemáte jasnú predstavu, pokúsime sa to pravé nájsť spolu s Vami.

Či už pôjde o malú rodinnú alebo veľkú honosnú svadbu, oslavu, záhradnú slávnosť, stužkovú alebo ples, prispôsobíme sa a čo najviac sa posnažíme vyhovieť Vašim požiadavkám. Následne sa stretneme na mieste konania udalosti, aby sme sa mohli pripraviť a aby nás pri realizácii výzdoby nič neprekvapilo a nepokazilo celkový dojem. Na konkrétnom mieste spolu ľahšie dotiahneme všetky predstavy, potreby a požiadavky.

2. Svadba na kľúč

Túto službu poskytujeme aby sme Vám ešte viac pomohli prejsť cestu k Vášmu vysnívanému dňu bez stresu. Ak si chcete Vašu svadbu naozaj užiť, no nemáte čas a energiu na vybavovanie všetkých detailov, sme tu pre Vás. Okrem svadobného dizajnu Vám pomôžeme s vybavením fotografa, kameramana, hudby, či svadobnej torty alebo auta.

V prípade potreby Vám vieme zabezpečiť vizážistku aj kaderníčku, dokonca aj zákazkové krajčírstvo. Vy len poviete svoje požiadavky a my za Vás zavoláme, vybavíme. Preberieme Vaše starosti a ušetríme Vám čas a energiu, takže svoj deň si napokon užijete bez stresu a uvoľnene. Táto služba je časovo náročnejšia, preto nás včas kontaktujte pre konzultáciu.

3. Prenájom svadobného vybavenia

Okrem realizácie výzdoby našou agentúrou, ponúkame aj prenájom vybavenia pre tých, ktorí sa predsa len odhodlali skrášliť si svoj deň svojpomocne. Na samostatný prenájom ponúkame:

  • okrúhle stoly priemer 180cm (vhodné pre 8-10 ľudí)
  • stand by stoly
  • chiavari stoličky
  • obrusy na rôzne typy stolov, biele obrusy, farebné obrusy na hlavný stôl, banketové sukne
  • univerzálne spandexové návleky
  • saténové stuhy na stoličky a štóly v rôznych farbách
  • rôzne vázy, svietniky, stojany na kvety, lampáše a iné dekorácie, zrkadlá na stoly okrúhle o priemere 50 cm ako aj hranaté zrkadlá
  • a mnoho iného