holidayringbox

Zimné inšpirácie

Píše Nataša,

Najčastejšie si termíny svadby volia páry na jar, v mesiaci lásky – máji, leto je zase najvhodnejšie na svadby vonku a k obľúbeným obdobiam patrí aj začiatok jesene, hlavne september, kedy už pominuli letné horúčavy ale ešte nezavládlo nepríjemné počasie. Rozmýšľali ste už ale nad svadbou v zime? Hoci pani Zima ani tento rok nestihla zavládnuť už na Vianoce, pomaly nastupuje na trón. A zamrznutá alebo zasnežená krajina dokáže vytvoriť naozaj rozprávkový dojem. Zima navyše prináša možnosť na špeciálne témy svadobnej výzdoby, nechajte sa inšpirovať.

Vianočná téma

Ak sú vianočné sviatky Vaše najobľúbenejšie obdobie, prečo nevyužiť voľné dni na špeciálnu príležitosť? Pre Vianoce typické červené a zlaté farby sú nádherné a elegantné, navyše môžete využiť vianočné ozdoby a dekorácie.

winter-wedding-color-schemes         images            christmasornamentcocktails

Ľadová krajina zázrakov

Strieborná, modrá, sklo, vločky snehu, trblietky a studené svetlo to všetko vytvorí dojem ľadového kráľovstva. A Vy budete jeho kráľovná.

blue-silver-winter-wedding-colors-themes

 

Viktoriánska svadba

„Ťažké“ šaty s dlhým rukávom, prípadne kožušina, sú ako stvorené na svadbu v chladnejšom počasí. Navyše zemité farby vôbec nemusia pôsobiť ťažkopádne, ak sa „rozbijú“ zlatou, farbou slonej kosti, ružovou, atď., a pridajú sa kvety, výsledok môže byť veľmi romantický.

champagnetoast Wedding-Ideas-TresSugar-22468391 victorian-steampunk-wedding